Tupiku tunne elus

30. juuli 2021 Kategooriad: Isiklik areng Peresuhted, paarisuhe

Mida teha, kui elu tundub nagu tupik? Kannatan töökiusu all, ei taha peret näha ning väldin tüdruksõpra. Igal õhtul peale tööd tahan lihtsalt juua õlut seni, kuni hommikul pea valutab. Ja nii juba üle saja päeva.

Viljam Borissenko

Nõustaja

Tere!

Teie mõnes lauses kuuldub olevat palju valu ja meeleheidet. Mulle tundub see sarnane metsas eksimisega, mida me pole plaaninud ning me ei oska ka kirjeldada, kuidas see juhtuda sai, sest meil olid head kavatsused ja plaanid. Samal moel nagu me vajame abi, kui oleme geograafiliselt eksinud, vajame igaüks seda aeg-ajalt ka oma elus. Igaüks vajab abi ja juhatust. See on Teie kirja lootuse sõnum, sest olete pöördunud abi otsima, mis on kahtlemata positiivne samm lahenduse suunas.

Ise ennast aidata selles olukorras on võimatu, sest oleme orientiirid kaotanud. Üheks võimaluseks, et näha objektiivset pilti olukorrast ning ka erinevaid lahendusi, on hea mõneks ajaks n-ö „rongilt maha astuda“. Ehk vahetada kas lühemaks või pikemaks ajaks keskkonda. Võib olla saab see olla puhkus kuskil Lõuna-Eestis, töökohavahetus, osalemine mõnes kristlikus programmis, mis on suunatud elumuutusele. Viimaste kohta leiate rohkem infot kodulehelt www.lootusefond.ee. Selleks et orienteeruda erinevate võimaluste seas, oleks siiski hea võtta ühendust mõne Sinuabi.ee valdkonna spetsialistiga isiklikult. See inimene saaks olla selleks kompassiks või teekaaslaseks olukorras, kus ise ollakse lootusetult eksinud.

Kindel on see, et sellest olukorrast on väljapääs. Jumal on armastus ning huvitav, et Temal on lahendus olukorrale, mille meie oleme loonud.

 

30. juuli 2021