window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-QVZ97F96MG');

Purunenud suhte taastamine

18. veebruar 2021 Kategooria: Peresuhted, paarisuhe

Tere. Olen oma käitumisega tekitanud olukorra, kus läksime elukaaslasega lahku, kuid Jumal pani mu südamele, et peaksin pühenduma temale ja meie suhtele, jättes vana elu maha. Tema aga on täis isekust ega taha mind kuulata ega anda mulle võimalust. Ma iga päev palvetan ja palvetan, et saaksin selle võimaluse temalt, et tõestada talle. Ma olen täiesti jõuetu... Inimene on täis isekust, ega ole valmis isegi kuulama. Jumal ei ole teda loonud selliseks ülbeks ja isekust täis meheks.

Annely Kaasik

Nõustaja

Tere! Saan aru sinu suurest murest, et oled pettunud enda käitumises ja samuti teeb haiget praegune mehe isekas käitumine. Samas ei pea sa ennast süüdistama, sest sinu käitumine oli millestki tingitud. Mõtle enda sees läbi, mis pani sind käituma just nii nagu sa tegid? Mida sa oma ellu vajasid, millest tundsid puudust? Ma ei tea kui kaua on see olukord kestnud, kuid saan aru, et ka mees on saanud haiget ja ei ole valmis sind praegu ära kuulama. Sa saad talle kirjutada oma mõtetest ja tunnetest, kui ta sinuga rääkimiseks ei ole veel valmis. Eks teil mõlemal on hea vaadata endasse ja jõuda selgusele, mida soovite ja kuidas tahate edasi minna. Sellist keerulist olukorda ei saa lahendada kiiresti, see võtab aega ja vaja on, et te mõlemad jõuaksite selgusele oma vajadustes. Konflikte saab lahendada koos, kui inimesed on valmis sellest omavahel rääkima, austavad teineteist ja soovivad koos jõuda lahendusteni mis sobivad mõlemale.
Soovitan Sul leida endale sobiv perenõustaja, kes sind saab ära kuulata ja aidata. Võimalusel leia endale sobiv PREP koolitus, kust saab palju häid soovitusi paarisuhteks. PREP-üksikisikute koolitus “Minu suhe on minu kätes”  https://prep.ee/kalender/
Saan aru, et oled selle mure pärast palju palvetanud ja saanud Jumalalt oma südames vastuse, kuid mees ei lepi sellega. Jumal annab kõigile valikuvabaduse ja kõige oma armastuse juures juhib kõiki edasi oma õnnistusega. Kindlasti saab Ta sulle anda rahu südamesse, et saaksid minna edasi oma elus ja olla õnnelik.
Kõike ilusat Sulle!
18. veebruar 2021